SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banese
Çmimi :
€35,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
46 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
53548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banes afer Parkut te Qytetit, ne Prishtine- te Ambasada e Zvicres. Banesa ka 45.8 m2 dhe gjendet ne katin e 6. Ka dhome dite me kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Ndertesa ka leje ndertimi dhe eshte ne perfundim e siper- me pamje te bukur. 780 Euro per meter katror. Te interesuarit te me kontaktojne me Email apo numer telefonit.
Faleminderit!
Informata rreth publikuesit
desa
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »