SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
1200 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
53554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
13 ARI truall me shtepi e banueshme ne lagjen karagaq ne pejë vend i pershtatshem per banim 2 shkolla pishina qendra medecines familjare market parku i madh qendra qytetit 2 min etj,mundeoshet dhe për ndertim banesa me % ose sipas marveshjes ju mir presim donator te interesuar ne numrin 044 222 141
Informata rreth publikuesit
Kenan
Peja
pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »