SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne fillim te qytetit - rr. Deshmort e Kombit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
53560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne fillim te qytetit ne rrugen Deshmort e Kombit ne Ferizaj.
Banesa gjindet ne katin e par te banimit.
Banesa ka 44 metra katror + ballkoni (Ballkoni shfrytezohet edhe si kuzhin pasiqe eshte i izoluar dhe i mbyllur me xhama)
Banesa ka edhe podrum,
Numri kontaktus : 045 549 472
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »