SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Objekti ne ULPIANE - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
53563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti ka gjithsejt 800m² :
• Kati përdhesë 300m² Lokal Afarist
• Kati I parë 300m² Lokal Afarist (200m² Lokal afarist, 100m² Terase)
• Kati I dytë 200m² Shtëpia (150m² objekt banimi, 50m² Terase)
kati perdhese dhe i pare jane lokale afariste,
Kurse kati i dyte shfrytëzohet për banim.
Pronari është shqipëtar dhe posedon të gjitha dokumentet për bartjen e pronësisë.
Cmimi sipas marrëveshjes.

Nr tel: 045/666166
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »