SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ TOKE ME SHUMIC NE FUSHE-KOSOVE NE ZONEN AFER RRUGES
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '14
ID e produktit :
53571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo ofert vlen vetem per ata persona qe shesin toke me qmim ma te ulte se qmimi i tregit Pronat me interes jan te nenvizuar me ngjyr . Kerkesa asht per toke asht prej 10 ari e per pjet Dot thot kontaktoni vetem nese keni 10 ari dhe ma shum . Dimensionet e tokes duhet te jen normale dot thot perfaresisht katror dhe jo ngusht e gjat . Sa i perket qmimit duhet te jet ma i ult se qmimi i tregit ma i ult se 900 euro /arin (nvaret edhe ku ndodhet toka ) Varsisht nga shuma e parave pagesa mund te bahet edhe per nje her nese shuma asht e vogel . Ne ofert hin dhe kompensime me vetura te Europes " Audi " Mercedes "BMW "Ferrari "Lamburghini "Maserati"Porsche " e tjera Dergoni ofertat e tokes me fotot google maps dhe me dimensjonet e tokes . Fushë Kosovë //Prishtinë Asht e kuptushme qe nuk duhet te ket konteste pronsore . Por te jet e pronarit i cili ban dhe shitjen
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »