SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Veternik
Çmimi :
€360,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
430 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
53583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Veternik

Shtepia gjindet afer ish-Kolegjit Mehmet Akif

Shtepia eshte 2 katshe me siperfaqe 430 m2

Renditjet:

5 Dhoma Gjumit
1 Sallon me Kuzhin
4 Banjo
5 Ballkona
Shpajz

Posedon:

-Dhom per Pastrimin dhe Tharjen e Rrobave
-Nxemje Qendrore me Plin, Naft dhe Rrym.
-Bunar me Uj
-Obori Komplet e Rregullar
-Parking per 10 Vetura

10 Ari obor + Podrum 144 m2

Rruga esht e shtruar me Kubza

Qmimi 360. 000 i diskutueshem

Shtepia mundet te Shitet edhe me 5 Ari obor.

Qmimi 260.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »