SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Dragodan - Kodi 034
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
53587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Dragodan - Kodi 034

Shitet shtepia 300m²,me 4 ari truall urgjentisht n'lagjen Arberi 3 (dragodan) Prishtinë ne afersi te KFORIT 5 min afer MiniMaxit e gatshme per banim.Shtepia posedon podrum me 16 m².Kati i par ka dhomen e ndar te pritjes pra salloni,pastaj eshte kuzhina me nje hapsir te gjere e perbashket me dhomen e dites,dhe gjithashtu banjo familjare.

Kati i dyt eshte me dy dhoma gjumi njera nga dhomat eshte me ballkan,ndersa qe te dyja jan me suite (banjo ne dhoma),po ashtu posedon nje shpajz per pajisje shtepiake ku aty gjindet edhe rezervari me 1000 litra uje.

Kati i tret posedon banjo familjare me tri dhoma gjumi dy nga dhomat jan me ballkane.

Pronari Shqiptar dokumentacionet ne rregull e gatshme per perkthim ne gjdo kohe per gjdo bleres.

Qmimi 135.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »