SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 105 M2 TE TREGU I GJELBERT^
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
53798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjindet ne Prishtine,ne lagjen Tophane ne rrugen “Lidhja e Prizrenit” saktesisht te Tregu i Gjelbert, afer gjimnazit Sami Frasheri.

Banesa ka hapesire te madhe pre 105 m2.

Ka kete renditje:
Tri dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
Shpajz
Banjo
Dy wc dhe
Ballkon.

Gjithshtu mund te behet edhe nderrim me ndonje veture te tipit: GOLF_IV,V,VIose Opel Astra,Peugeot

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 044 433 667 (Viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com

o.av 44
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »