SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese me qira per nje nderkombetar ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Parking Privat
ID e produktit :
53805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon banese me qira per nje nderkombetar te EULEX-it ne lagjen e spitalit.

Banesa duhet te kete dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhine, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245 dhe 045 616794
Ose nese keni foto te baneses na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »