SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
53970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin me qira ne kodren e diellit te banesat e bardha, afer shkolles fillore "Iliria". Shtepia ka hyrje te veqant dhe posedon:
- Sallon
- Dhome Gjumi
- kuzhin
- Banjo
-Terase
Mund te kontaktoni ne tel:044 966 886
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »