SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë tri dhomëshe
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
54088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
Sallon me kuzhinë
Ballkon
Banjo x2
Dhome gjumi x3

p.s. është e ndarë pjesa e gjumit dhe e përditshmerisë me anë të derës në koridor..

Është e orientuar ne lindje!
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
045663688 dhe 049400899
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »