SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira ne Dardani te Santea , ka kete Renditje Sallon ,Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 200 Euro. NR 044-184-160
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
54089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira ne Dardani te Santea , ka kete Renditje Sallon ,Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 200 Euro. NR 044-184-160
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »