SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 108m2 ne lagjen Kalabria, ndertesat e Lesnes.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
54090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa eksluzive 108m2 ne Kalabria, ndertesat e Lesnes.
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile eksluzive.
Çmimi eshte 800euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »