SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat në qendër të Mitrovicës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
54097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat jan me siperfaqe të ndryshme : 66.00 m2, 76.26 m2, 78.36 m2, 82.70 m2, 95.71 m2 dhe 105.07 m2
Ndertimi bëhet sipas kushteve më të mira dhe material cilësor, Muret jan termo dhe zë izolues.
Objekti ka 6 kate banimi, posedon ashensor GJERMAN, Ka Parkingu të mjaftushëm për banor.
Objekti është në ndertim e siper dhe gati për banim do të jetë me 01/06/2015
Informata rreth publikuesit
Eroll
Mitrovicë
049762012
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »