SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne NARTEL CENTER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
54126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne KOMPLEKSIN BANESOR AFARIST NARTEL CENTER BLLOKU B1 - PRISHTINE .
Banesa eshte 58metra katror: 1 dhome gjumi , 1 sallon , 1 kuzhine, 1banjo , koridor , ballkon , dhe 1 depo ne podrum.

Banesa eshte me standarde evropiane
Kontakti: 044/182-234
049/182-234
Informata rreth publikuesit
Besa
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »