SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese tre dhomeshe me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
54128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen tre dhomeshe ne Bregun e diellit 2.
Banesa ka dy dhoma gjumi dhe eshte gjysme e mobiluar.
Kontakti: 049261288
Informata rreth publikuesit
Emin
Prishtinë
049261288
Bregu i diellit 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »