SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e re luksoze
Çmimi :
€235,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '14
Madhësia :
312 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
54141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në Novi Sad shitet banesa e re me madhesi 168 m2 dhe me terracë 125 m2 është luksoze. Banesa ka edhe garazhën me 19 m2 si dhe nje vendparkim para saj.

Mund te kontaktoni në numrin : +38165 718 6 518 në gjuhën serbe dhe angleze.
Informata rreth publikuesit
Dea
Prishtinë
0038649161450
Novi Sad, \ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »