SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DARDANI-PERFUNDI SANTESE^
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
54160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, 78.68m2, e cila gjindet ne qender perfundi Santese tek Iber Lepenci. Banesa gjindet ne katin e 4, ka 2 ashensora, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Dhoma dites,
- 3 Dhoma te gjumit,
- Kuzhina e vecante
- 2 Banjo, njera Tualet
- Terasa
- Korridori

Banesa ka ngrohje qendrore me Termokos…
Banesa eshte e renovuar dhe e rregulluar ne stil gjerman…
dokumentacioni i baneses eshte teresisht ne rregull dhe banesa nuk eshte ne hipoteke..
Sallonin e ka me pamje nga LINDJA, ndersa dhomat e gjumit me pamje nga PERENDIMI.
Perreth baneses ka vend per parkim te veturave…

Cmimi i baneses eshte 125000 euro, e qe per meter katrore i bie 1588 euro.

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra

045 600 569
044 229 916

e-mail: search-agency@live.com
O.Je…
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »