SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA E ‘ROYALIT’-LAGJA E SPITALIT^
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
54162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, e cila gjindet ne Lagje e Spitalit, me konkreti tek rrethi i EULEX-it. Banesa eshte ndertim i kompanise ‘Royal’, gjindet ne katin e 6 (ndertesa eshte 8 kateshe), ka ashensor me mirembajtje dhe ka kete renditje:

a.- salloni me kuzhine
b.- dhoma e gjumit
c.- banjo
d.-korridori

Banesa ka edhe keto karakteristika:

Ka gjithsejt 55.8 metra katror
Ka pamje nga lindja
Ka uje 24 h,
Ka mirembajte te rregullt te hapsirave te perbashketa,
Ka qasje ne ngrohjen e qyteti -Termokos,
Eshte e paisur me interfon dhe perveq banorve qe kane qelësa te tjeret nuk kane mundesine e futjes ne hyrje, gje e cila e rrit sigurine dhe parking te mjaftueshem.

Cmimi i baneses pa mobilje eshte 43 mije euro, ndersa me mobile 46 mije euro

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 600 569
044 229 916
e-mail:
search-agency@live.com
O.fat..4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »