SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 BANESA NE BREG TE DIELLIT^
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
54169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa bashke (ben edhe ndaras) ne lagjen Bregu i Diellit, me konkretisht te banesat e Bardha. Banesa gjindet ne katin perdhese dhe jane shume te pershtatshme per zyra ose lokale. te dyjat bashke i kane 150 m2. dhe i kane 6 njesi se bashku.

Cmimi per meter katrore eshte 900 euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:045 519 555 (Viber)
044 433 667
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.avd..ble..49
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »