SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 2 troje ne lagjen e spitalit
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '14
Madhësia :
880 m²
ID e produktit :
54176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 2 troje ne Lagjen e Spitalit njeri 3.8 ari dhe tjetri 5 ari me infrastruktur te plot me dokumentacion te rregullt i pershtatshem per qdo ndertim trualli i urbanizuar per me teper kontaktoni
Çmim 17000 Euro per ari
Tele 044 554 331
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »