SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
54228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira e cila ndodhet ne Prishtine ne lagjen Qafa afer kafiterise De Rada.Banesa ka dy dhoma,kuzhine,banjo,korridor dhe ballkon.Eshte shume mire e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Nol
Prishtinë
049209219
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »