SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI ! (Urgjent, Urgjent, Urgjent)
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
54231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes, 5 ari truall (nuk ndahen) ne Prishtine. rruga per Llugar saktesisht 800 (m) me larte se Bunari i Hajratit me infrastrukture komplete rruge te asfaltuar buze truallit, uje, rryme, kanalizim, internet, gjendet edhe parku afer truallit ne fjale, nje vend i qet per jetes krejtsisht i urbanizuar . Çmimi 6500 euro / Ari
Per te interesuarit, posedoj gjithashtu edhe 2.5 ari truall me cmime me te voltishem se trualli i larte cekur
Nr. kontaktues 044 270 969 dhe 044 373 141
Bartja dhe perkthimi ne menyre ligjore. I interesuar per bleres serioz. SMS mos dergo!
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044 270 969
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »