SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa tri dhomeshe me qira te Parku i Qytetit.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
54233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa tri dhomeshe me qira te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit banjo dhe terase.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »