SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT KERKOJME GARSONJERE ME QIRA^
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
54240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent kerkojme garsonjere me qira.
Duhet te jete prapa Teatrit Kombetar, Sllovenia Sporti, apo atypari diku.Që t’i shihni të gjitha ofertat dhe kerkesat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (viber)
044 433 667
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »