SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
54249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 3 dhomshe me 3 balkona Salloni 2 dhoma gjumi Banjo shpajzi Banesa Eshte bere Me ane te Arcitektit Plani i mbrenshem i baneses i kompletuar Dhe i reguluar Simbas deshires Me gips punus me dekorime.
Informata rreth publikuesit
Orhan
Gjilan
044125564
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »