SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 5.5 ari prapa shtepise se kultures ne Istog
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
54874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin 5.5 ari në Istog, afër shtëpisë së kulturës.Trualli është pranë asfaltit të ri,ka leje ndërtimi,kanalizim,ujë,rrymë,rrygë.tel. dhe formë katrore që mund ti ndertoni dy shtepi nëse doni. Çmimi i volitshëm, mund të bëjmë ndrrim me banesë në Prishtinë, Tel 044-329 159
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »