SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes me qera,
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
55008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes me qera, per afat te gjate se paku 1 vit, per familjar. Me 1 ose 2 dhoma te gjumit, te jet e mobiluar. Lokacioni i preferuar eshte Lagjia e spitali, Kalabria(emshir) si dhe ne Fushe Kosove
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nderim
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »