SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia në Shitje
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
55108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 3.38 Ari.

Shtëpi dy kate me 200m² të banuara.

Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një banjo dhe një shpajz.

Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi dhe nje ballkon.

Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyanëshëm : ujësjellës dhe bunar , dyer dhe dritare prej druri.

Shtëpia gjendet afër rrugës kryesore Gjilan- Prishtinë (në Livoç të Epërm).

Çmimi i shtëpisë është 37.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »