SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne lagjen e spitalit,Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
410 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
55317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 3 kate.Njeri kat ka hyrje te vecante koridorin 1 banjo me 2 dhoma gjumi dhe ne njeren dhome salloni me kuzhine.Dy katet e tjera jane ne nje hyrje gjithsej kane 4 dhoma gjumi sallonin,kuzhinen dhe 2 banjo.Gjithsej shtepia ka 270 m2.Ka edhe nje anex i cili ka 2 kate me hyrje te vecanta ,te dy katet kane nga 70m2 dhe posedojne secili nga 3 dhoma dhe nga nje banjo.Shtepia posedon poashtu edhe nxemje qendrore(perpos anexit).Gjendet ne nje pjese kryesisht te qete ne lagje dhe me infrastrukture te mire.
OPSIONI I FUNDIT ESHTE SHITJA E SHTEPISE.
NUMRI KONTAKTUES ESHTE 044 811 381 .
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »