SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 ne lagjen Kalabria me nje dhome gjumi.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
55320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2 ne lagjen Kalabria me nje dhome gjumi.
Banesa eshte ne katin e katert ka nje dhome dite, kuzhine , nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte 700euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »