SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
410 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
55321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 3 kate.Njeri kat ka hyrje te vecante koridorin 1 banjo me 2 dhoma gjumi dhe ne njeren dhome salloni me kuzhine.Dy katet e tjera jane ne nje hyrje gjithsej kane 4 dhoma gjumi sallonin,kuzhinen dhe 2 banjo.Gjithsej shtepia ka 270 m2.Ka edhe nje anex i cili ka 2 kate me hyrje te vecanta ,te dy katet kane nga 70m2 dhe posedojne secili nga 3 dhoma dhe nga nje banjo.Shtepia posedon poashtu edhe nxemje qendrore(perpos anexit).Gjendet ne nje pjese kryesisht te qete ne lagje dhe me infrastrukture te mire.
NUMRI KONTAKTUES ESHTE 044 811 381
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »