SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes me qera per familjar
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
55326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes me qera per familjar. Te jet me 1 ose 2 dhoma te gjumit, dhe e mobilur ne tersi. Banesa kerkohet per afat te gjate. Preferohet ne keto lagje:
Lagjia e Spitalit
Kalabri-Emshir
Fushe-Kosove


Tel: 049651999
Informata rreth publikuesit
Nderim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »