SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne rrugen B me sip prej 83m2.kati II-objekti I perfunduar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:54
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
55346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bregu Diellit Banesat e Inxhinjeringut shiten dy banesa njera eshte me sip prej 83m2.dhe tjetra eshte me sip prej 120m2.Penthause.cmimet sipas marrveshjes nr 044735776 ose 044261915
Informata rreth publikuesit
Mali
Prishtinë
044735776
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »