SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
55350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Gjilan

Lokacioni: ne Gavran afer Proper Pices dhe Kafeteria Cabana

Siperfaqe: 102 m2

Kati 3

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin
- Dhom Gjumit
- Dhom per Femij
- Banjo
- Shpajz
- 3 Ballkona

Posedon:

- Parking para objektit
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 or

Çmimi 60.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »