SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë në lagjen ULPIANA
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:23
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
55356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje në ULPIAN afër shkolles fillore ‘’Hasan Prishtina’’. Banesa është ndërtim I vjetër. Banesa është në katin e III-të dhe është e renovuar dhe izoluar. Banesa ka 45m.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Shpaiz
1. Ballkon

Banesa ka parking të mjaftueshëm dhe vend të mjaftueshëm për shftytëzim.
Banesa shitet e MOBILUAR.

Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 049/636-333 edhe në viber

info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »