SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtëpia në Shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:52
ID e produktit :
55363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shtëpi tri kate me 232 m² të banuara me këtë renditje:

Kati parë posedon: një sallon, kuzhinë,një banjo dhe një ballkon.

Kati i dytë: tri dhoma gjumi ,një banjo dhe një shpajz.

Kati i tretë: tri dhoma gjumi dhe një banjo.

Dyert dhe dritaret prej druri,dyshemeja e tëra llaminat, (kati I dytë patos) , shkallët prej druri ( parket ).

Shtëpia posedon infrastructure të plotë.

Shtëpia gjendet ne lagjën “Dheu i Bardhe”

Çmimi i shtëpis është 120.000€.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »