SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej toke nga 20- 100 hektar toke ne rajonin Gjakove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
ID e produktit :
55372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej toke nga 20 hektar deri ne 100 hektar toke ne rajonin e Gjakove.Toka duhet te jete e kategorise per interes bujqesore per mbjelljen te fidaneve te mollave, qershijave, dardha dhe kumbulla.

Toka duhet te kete afer rrjedhje te lumit apo te kete referenca qe kane burim te ujrave nentokesore per shume info: qema777@hotmail.com apo ne nr e telefonit 045/ 543-22

Cmimi i ofertes duhet te jete i volitshem.
Informata rreth publikuesit
Pozhegu Brothers
Prishtinë
045543222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »