SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa eksluzive 104m2 ne Lagjen Kalabria.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:32
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
55373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa eksluzive 104m2 ne Lagjen Kalabria.
Banesa eshte ne katin e shtate, lifti eshte ne funksion.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, dhe terase.
Çmimi eshte 750euro per m2 i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »