SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira 100m2 ne Kalabri, Ndertesat e Lesnes.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
55377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira 100m2 ne Kalabri, Ndertesat e Lesnes.
Banesa eshte ne katin e dyte ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesat mobilohen me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i qirase per muaj eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »