SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet lokali i ri me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Madhësia :
26 m²
ID e produktit :
55392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera lokali i ri. Lokali është i ri dhe ka 26 m2. Mund të shërbejë per veprimtari të ndryshme, por kryesisht per ambulancë.
I pajisur është edhe për mjekësi ( internist).
Qeraja sipas marrëveshjes.
Rr.Kuvendi i Bujanit , Taslixhe 1 - afer Ambasades Belgjike
Informata rreth publikuesit
Andi
Prishtinë
044 445500
Rr.Kuvendi i Bujanit , Taslixhe 1 , Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »