SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 105 m2 ne qender te Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
55395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne qendër të Prishtinës me 105m2.Banesa ka 3 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhin,1.Banjo,2 wc dhe ballkon qe i perfshin 3 dhomat e gjumit.shpajzi.Tregu i gjelber, SHF_Emin Duraku,SHF_Meto Bajraktari dhe gjimnazi Sami Frasheri jane shum afer..Po ashtu edhe sheshet qyteti jan afer 10 min.Me nje fjal te gjitha qka I duhen nje familjeje. Banesa gjindet ne lagjen Top Hane_rruga Lidhja e Prizrenit 56/6 informatat ne tel 044-127-723
Bejm edhe ndrrim me ndoj vetur te tipit GOLF_IV,V,VI ose Opel Astra,Peugeot
Informata rreth publikuesit
Avni
Prishtinë
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »