SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 540m2 kati perdhese mbrapa UBT-se ne Emshir
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:27
Madhësia :
540 m²
ID e produktit :
55407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte. Shitet lokali 540m2, kati perdhese mbrapa Kolegjit UBT ne lagjen Kalabria ish Emshiri, Lokali ështe ndertim i ri, i gatshem dhe i pershtatshëm per qdo veprimtari biznesi. Lokali ka hapesire te ndriquar mire.
Qmimi 600 euro per m2, qmimi fiks

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »