SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 lokale nga 50m2 mbrapa UBT-se ne Emshir
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:50
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
55413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 lokale me nga 50m2, mbrapa Kolegjit UBT ne lagjen Kalabria, ish Emshir. Lokalet jane ndertim i ri dhe te gatshme, kane pozite te mire dhe jane te pershtatshme per market, ordinance, zyre etj.
Lokali ka hapesire te gjere dhe banjo.
Lokalet kane nxemjen qendrore.
Qmimi 1200 m2, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »