SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Truallin ne Lagjen Mat
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
ID e produktit :
55421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Truallin me siperfaqe 4.9 ari me infrastrukture komplete: uje, kanalizim dhe rryme. Trualli gjendet ne Lagjen Mati, ngjitur me rrugen kryesore Isa Kastrati, ne mes Shkolles "Mileniumi i Trete" dhe Shkolles "Mitrush Kuteli". Trualli ka qasje nga rruga kryesore dhe rruga e lagjes.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044503980
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »