SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi prej 220m2 ne Gjakovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
55454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne gjakove ka 7 dhoma 2 baja 3 ballkona(ballkonet kan pamje nga lindja dhe nga perndim) 1 garazh po ashtu posedon kuzhinen verore... Trualli ka 4.80ari . Shtepija gjindet 30 metra afer Pasticeris "Roma" rruga "Migjeni" Presim Bleres Serioz

Mundisi Kontakti nga ora 10:00a.m - 21:00p.m.
Informata rreth publikuesit
ibrahim
Gjakovë
+37744641554
Rr. \ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »