SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shitet shtepia
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
ID e produktit :
55461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia P+2 ne Lagjen nr.2 ne Skenderaj. Shtepia ka 330 m2, eshte e pa merematuar e perbere prej 10 dhomave, ka tri hyrje, ka ujesjelles dhe kanalizim nga rrjeti i qytetit. Shtepia posedon leje ndertimi nga komuna. Shtepia ka kete perberje: ne katin perdhese: 2 dhoma, nje shpajz, banjo, koridori; ne katin e pare: 1 kuzhine, 1 dhome ndeje, dhe dy dhoma gjumi ne katin e dyte: 1 kuzhine, 1 dhome ndeje, dhe dy dhoma gjumi dhe kati nen kulm : dy dhoma me hapesire te mjaftueshme. Shtepia posedon oborr prej 4 ari + pusi (bunari) per uje te pijshem.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044503980
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »