SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkoj Studio 20.01.2014 deri më 26.01.2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
55483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkoj (minimum) studio të pastër e të mobiluar në qendër të Prishtinës për qëndrim (1 person) prej të Hënës me 20.01.2014 deri të hënën me 26.01.2014.
Mundësisht me banjo (tush apo kadë), tv kabllovik dhe frigorifer... jo më lart se kati i dytë
Informata rreth publikuesit
Samir
Prishtinë
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »