SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 120 m ne Fushe Kosove
Çmimi :
€45,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
55489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove 100 m nga rrethi i madh. Banesa ka sallon dhe 3 dhoma gjumi te medha, 2 ballkona. Kati 7 me ashensor ndersa pritet te perfundoj me muajin Prill.
Informata rreth publikuesit
trim
Prishtinë
045509136
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »