SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA, AFËR PARKUT GERMIA,
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
55512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA MË 7 TRUALL, AFËR PARKUT GERMIA, PËRBALLË TOKBASHQES, SHTEPIA POSEDON 3 KATE ME SISTEM BANESOR, NË ÇDO KATË POSEDON RRYMË, UJË, DHE NGROHJE, TË NDARA VEÇ E VEÇ, ÇDO KATË KA NGA 150m2, POSEDON PODRUM DHE 3 GARAZHDA , ÇMIMI 350.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »